CV Örnekleri

Bu makalemizde yer alan CV örnekleri tamamen ücretsizdir. Hazır ve kolay bir şekilde word formatında örnek hazırlayabilirsiniz. 100 adet şablon içerisinden istediğini örneği ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken beğendiğiniz şablonun altında yer alan indir butonuna basmanız.

Cv Örnekleri

Kolay ve Hızlı CV

İş arama ve CV hazırlama konusunda aşağıda yer alan bilgiler ve örnekler sizlere bir nebzede olsa katkıda bulanacaktır. Bu şekilde kolay ve hızlı CV hazırlayabileceksiniz.

İş aramak gibi CV hazırlama konusunda ciddi bir iştir. Yapılan istatistikler sonucunda insan kaynakları ( İK ) personelleri ya da iş verenler bir iş başvurusunu incelemek için sadece 6 sn ayırmaktadırlar. Bu durumda neden bu kadar önemli olduğunun farkına varabilmeniz gerekir. Anahtar kelimeler, doğru içerik, yazım hataları, e-posta ile iletirken ya da yazıcıdan çıkarırken şekli CV word mü olacak yoksa CV PDF mi? tüm bu sorunlar için yayınlanan ilanlara ya da başvurduğunuz şirketin prensiplerine dikkat etmeniz ve sitemizde yer alan bilgileri dikkatlice okumanız gerekmektedir.

Ülkemizde CV ile öz geçmiş aynı anlamı taşımaktadır. Okunuşu sivi şeklinde telaffuz edilmektedir. Amerika’da CV ve öz geçmiş farklı anlam taşımaktadır. Öz geçmiş örneği Türkçe ya da İngilizce olarak hazırladığınızda bu iki kavrama dikkat etmelisiniz.

İyi CV hazırlamak istiyorsanız, iyi bir tasarıma ve imla hataları içermemesine dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. burada yer alan word formatındaki ücretsiz cv örneklerimiz ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Eğer ücretsiz CV oluşturma sayfası arıyorsunuz linkte yer alan alt sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bilgileriniz kimseyle paylaşılmayacak, site yöneticileri dahil bu bilgilere ulaşamayacaktır. Bu şekilde ücretli CV hazırlama için para harcamazsınız.

Kırmızı Cv Örneği

Eğer bu makalede yer alan iş başvuru cv çeşitlerini beğenmezseniz sitemizde daha bir çok cv şablonu olduğunu bilmenizi isteriz. Basit CV ÖrnekleriHazır CV ,Boş CV kağıdı, Modern CV gibi yapmanız gereken tek şey istediğiniz cv örneğini seçmek olacaktır. Eğer bir excel CV örneğine ihtiyacınız varsa 5 adet excel cv olduğunu ya da meslek gruplarına özele öğretmen cv, hemşire cv, mühendis cvavukat, doktor, özel güvenlik CV örneği, şöför CV, yeni mezun CV, kaptan, aşçı daha bir sürü yazamadığımız özgeçmiş şablonlarına ulaşabilirsiniz.

Özgeçmiş oluşturma konusunda halen tereddütleriniz varsa mesela bir word cv hazırlama konusunda bilgi sahibi değilseniz ve cv örnekleri word formatında hazırlamak isterseniz ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz. Cv örneğinize ekleyeceğiniz hobiler ve ilgi alanları konusunda tereddütleriniz varsa bu konudaki makalemizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Günümüzde bir çok firma iş başvurularını incelemek için aday takip sistemini (ATS) (Applicant Tracking Systems) kullanmaktadır. Firmalara yapılan binlerce müracaat arasında oturup bütün özgeçmişleri incelemek yerine ATS kullanılarak önce aranılan kriterlere uygun CV’ler ön elemeden geçirilerek insan kaynakları personeli tarafından değerlendirmeye alınır. Bu nedenle sürekli belirttiğimiz gibi firmanın aradığı niteliklere dikkat ederek özgeçmiş hazırlamalısınız.

Tüm bunların yanında Türkçe CV Hazırlama ve İngilizce CV Hazırlama konusunda bilmeniz gereken noktalara da değindiğimiz makalelerimiz mevcuttur. Türkçe ya da ingilizce yazarak sitemizde arama yaparak daha fazla örneğe ulaşabilirsiniz.

İndirdiğiniz CV örneğini nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız sitemizde CV Hazırlama konusunda bir çok makale yayınlanmıştır. Eğer bir CV örneği hazırlama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu makalelere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bunların yanında 2019 ve 2020 cv örneklerimiz sayfalarında da yayınlamış olduğumuz ve sürekli güncellediğimiz CV şablonları yer almaktadır. Eğer bir eurpass CV’ye ihtiyacınız varsa bu linkten CV oluştura bilirsiniz

Word CV Örneği

cv örneği 2022

 PDF CV Örnekleri

PDF CV Örneği
PDF CV Örnekleri

Daha Fazlası İçin Sayfayı Aşağı Kaydırın

basit cv örneği word belgesi hazır özgeçmiş
Modern Cv Word
Grafikli Excel Cv Örneği

Son Güncelleme Tarihi 16.12.2021

12 Comments

 1. Abdurrahman dedi ki:

  Mükemmelll aradığım bütün hepsi burada

 2. Eric dedi ki:

  Thanks and keep up the great work!

 3. Arda dedi ki:

  Bu kadar çok cv örneğini bir arada sunduğunuz için teşekkür ederim

 4. Miraç dedi ki:

  Teşekkürler bu güzel cv örnekleri için

 5. ayşe dedi ki:

  Piyasadaki ücretli örneklerden daha iyi. Ücretsiz yararlandırdığınız için Teşekkür Ederim.

  1. Sadece sizlere bu süreçte yardım etmeyi amaçlıyoruz. Teşekkür ederiz

 6. hakan dedi ki:

  Mükemmel örnekler, profesyonel, modern görünüm, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stil. Üstelik Ücretsiz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  1. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Eğer istediğiniz bir cv çeşidi varsa en kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

 7. halil dedi ki:

  cv örneklerinin son güncelleme tarihi geçmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.