e

Yazılımcı Cv

Yazılımcı Cv Örneği

Eğer bir yazılımcı iseniz ve bilişim sektöründe çalışacaksanız. Kısa sürede iş bulmak sizin elinizde. Sürekli gelişen Teknoloji ile birlikte şirketlerin bilişim uzmanı arayışı sürekli artmaktadır.

Ancak yazılımcılar için işin birde diğer yani vardır. Bu durum yazılımcıların işini biraz daha zor kılmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip etmek, işlerin gerisinde kalmamak bilişim sektöründe çalışacaklar için işin zor tarafı olabilir.

Bilişim sektöründe çalışacak çok fazla elamana ihtiyaç vardır. Bu durumda firmalar iş başvurusu beklemek yerine, kendileri ile çalışacak yazılımcılar bulmak için forum sitelerine, GitHub tarzı sitelere takılarak elaman bulmaya çalışırlar.

Bir cv örneğine daha önce yazmış olduğunuz kodları veya programı yükleyemezsiniz. Ancak açık kaynak kodların yer aldığı GitHub tarzı siteler sizin kod bilgisine ne kadar hakim olduğunuzu açıkça göstermektedir.

Eğer bilişim sektöründe çalışmak istiyorsanız mutlaka yukarıda yazılanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Tabi çalışacağınız şirketin bilgi seviyenize veya tecrübenize ne katacağı da bu konuda önemli noktalardan biridir.


Bilişim cv örneği
Bilişim cv örneği


İndir


programcı cv örneği

 

programcı cv

İndir