e

Güvenlik Görevlisi Cv Örneği

Özel Güvenlik Görevlisi Cv

Özel güvenlik görevlisi olarak bir iş başvurusu yapmak istediğiniz için bu sayfadasınız. Cv örnekleri hazırlamak ve nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi almak için yazımı dikkatlice okuyun

Bir özel güvenlik görevlisi için cv hazırlama eminim ki size zor gelecektir. Neler eklenmeli? Formatı nasıl olmalı? Yazı tipi, şablonu bunlar hepsi kendi içinde sorunlar teşkil edecektir. Sizlere cv örneklerini paylaşmadan önce bu konulara biraz değinmek istiyoruz.

Eğer bir cv nasıl hazırlanır konusunda hiç bir bilgi sahibi değilseniz bu linki mutlaka incelemelisiniz. Vermiş olduğumuz bu linkte bir cv’nin nasıl hazırlanması gerektiği ve bu cv’de yer alacak bilgilerin içeriği hakkında kısa bir bilgi vermiş olduk. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve etkili bir cv hazırlamak istiyorsanız bu linki incelemenizi tavsiye ederim. Eğer isterseniz youtube kanalımızdan bu videoyu da izleyebilirsiniz

Peki bunların dışında cv’mize ekleyebileceğimiz diğer başlıklardan olan Hobiler ve İlgi Alanları hakkında bilgi sahibi misiniz? Eminim ki sizde bir çok gibi bu konuda çok az bilgiye sahipsiniz. Çünkü her kesin yaptığı yanlışlıklar malum.

Hobi ve İlgi Alanları Kısmına örnek olarak Futbol yazılmakta. İyide Futbol ne? Futbol oynamayımı seversiniz Futbol İzlemeyi Seversiniz? veya Bir futbol takımı yöneticisi ya da antrenörü olabilirsiniz bunuda net bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Hobiler ve İlgi alanları konusunda daha fazla bilgi almak için bu linki incelemenizi tavsiye ederim.

Tüm bu bilgileri edindikten sonra gelelim Özel güvenlik Cv örneğini nasıl oluşturacağız konusuna. Bu linkte word formatında cv nasıl hazırlanır konusuna yeterince değinmiş bulunmaktayız. O yüzden Çok fazla detaya girmek istemiyorum. Linkteki yazıyı okuyunca yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Bakın bir cv örneğinin incelenmesi 6 sn sürmektedir. Aynı iş başvurusuna onlarca,binlerce hatta milyonlarca başvuru gelebilir. Bu başvurular arasında sıyrılmak istiyorsanız ve cv örneğinin 6 sn içinde kaldırılıp çöpe atılmasını istemiyorsanız bu bilgileri lütfen edinin.

Bir özel güvenlikçi olarak başvuracağınız iş ile ilgili mutlaka işiniz ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmalısınız. Örnek olarak İş deneyimi altına Görev ve Sorumluluklar kısmına 10 saldırı girişimi 0 ihlal ya da 5 Evden Hırsızlık Olayı Engellenmiş tarzında bilgileri cv örneğine eklemeniz gerekmektedir.

Ya da 20 saldırı ve ya hırsızlık girişimi engellendi ve hiç silah kullanılmadı tarzı cümlelerle iş deneyiminizi belirtin. Hırsızlık girişimleri engellendi gibi basit cümleler kurmayın.

Yaptığınız her şeyi paylaşmayın sadece iş verenin görmesi istediği bilgileri paylaşın. İş başvurusunda patronunuzun kişisel özelliklerini dikkate alın. Tüm şirketlere aynı cv örneğini vermeyiniz. 

Kişilikleri, şirketlerin iş alanlarını, hangi görevi yapacağınızı iyi analiz edin. Eğer çok fazla deneyiminiz varsa sadece müracaat edeceğiniz iş ile ilgili deneyimlerinizi paylaşın.

İş başvurusunda bulunduğunuz zaman onlara bir robot değil insan olduğunuzu gösterin. Mümkün olduğunca cv örneğinizde rakamlardan bahsedin.Stresli koşullarda nasıl güçlü kararlar verebildiğinizden bahsedebilirsiniz.

Almış olduğunuz eğitimler ve sertifikalar bir özel güvenlik görevlisi için önemlidir. Özel güvenlik cv örneklerinde bir ilk yardım sertifikası sizi diğer adayların önüne geçirebilir ve eğer bir kapak mektubu yani ön yazı eklerseniz işe kabul ihtimaliniz daha çok artacaktır.

Güvenlik Görevlileri için CV Örnekleri

Güvenlik Görevlisi Cv Örneği
Güvenlik Görevlisi Cv Örneği

İndir

Güvenlik görevlileri için hazırlanmış cv örneği.

ogg is basvuru formu
ozel guvenlik is basvuru formu

İndir

ozel-guvenlik-excel-cv-ornegi
ozel-guvenlik-excel-cv-ornegi

İndir

Güvenlik Görevlisi Cv Örneği Sıradaki içerik:

Güvenlik Görevlisi Cv Örneği