Ayrıntılı CV Örnekleri

Word Boş Cv Detaylı
Word Boş Cv Detaylı
Ayrıntılı CV Örnekleri Word

Ayrıntılı CV örneği hazırlamak her zaman en doğru olandır. Daha önce çalışmış olduğunuz iş deneyimlerinizi ve eğitim durumunuzu detaylandırmak demektir.

Ayrıntılı CV Nasıl Hazırlanır?

Daha önceki çalışmış olduğunuz işleri detaylandırın. Örneğin kaç kişiye hizmet verdiğinizi yazın. Kaç kişilik bir şirkette çalıştığınızı belirtin. Şirketteki temel görev ve sorumluluklarınızdan bahsedin. Kaç kişiden sorumlu olduğunuzu, kaç kişiye iş öğrettiğinizi yazabilirsiniz. Bu durum mesleğiniz ve pozisyonununuzla alakalıdır. Eğer bir mühendis olarak görev yaptıysanız bunları rakamlar kullanarak ifade etmelisiniz.

Ayrıntılı CV örnekleri hazırlarken eğitim durumunuzu da detaylandırabilirsiniz. Bunu yaparken diploma notunuzu, tez konunuzu, başvuracağınız şirketin işine yarayabilecek derslerin not ortalamalarını yazabilirsiniz. Bunların yanında eğitiminiz sırasında okul tarafından size verilmiş bir onur ya da başarı belgesi varsa bunu da listeleyebilirsiniz. Eğitim zamanınızda katıldığınız kulüp ve dernekler varsa bunları da ekleyerek eğitim bilgilerinizi detaylandırarak bir ayrıntılı CV örneği hazırlamış olursunuz.

Yukarıda sizlere fikir vermesi açısından boş ayrıntılı CV örneği paylaşmış olduk. Eğer ayrıntılı bir öz geçmiş hazırlamak isterseniz ve bu örneğimizi kullanmak isterseniz resmin altında bulunan indir butonuna basarak Word programı ile hazırlayabilirsiniz. İşlemleriniz bittikten sonra bir yakınınıza ya da mesleğinizde uzman birine kontrol ettirip PDF olarak kaydederseniz sizler içi kolaylık sağlayacaktır.

okuyucu yorumlarıYORUMLAR