2022’de Kullanabileceğiniz 22 CV

Öz geçmiş şablon içerik olarak çok değişmese de bazı şablonları kullanarak diğer adaylar arasında öne çıkmanızı sağlar. Diğer adaylar arasından öne çıkmak için 2022 yılı için hazırlayacağımız CV örneklerimize göz atın.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık Video CV’ler hazırlanmakta ancak işverenlerin %99’u halen A4 kağıdına sığan bir CV örneğini tercih etmektedir. Bu nedenle 2022’de de Word belgesi olarak hazırlamış olduğumuz CV Örneklerimizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

İşte diğer adaylar arasından sıyrılmak için farklı format ve biçimlerde hazırlamış olduğumuz öz geçmiş örneklerimizi deneyin. Üstelik bunun için hiç bir ücret talep edilmeyecek, tek yapmanız gereken beğendiğiniz öz geçmişin altında bulunan indir butonuna tıklamak.

Kullanım açısında sizlere daha kolay CV hazırlama imkanı sağlamak açısından, internet sitelerinde bulabileceğiniz CV çeşitlerinin çoğunda kullanıldığı gibi metin kutularını kullanmaktan olabildiğince kaçınmaya çalışıyoruz. Genelde tablolar ya da düz metin halinde hazırlamaya çalışmaktayız. Yıl 2022’de olsa Klasik ve Modern stilleri bir arada kullanabileceğiniz CV’ler oluşturuyoruz.

Güncel kalması için her gün bir CV şablonu ekleyerek 2022’ye kadar 22 örneği yayınlamış olacağız.

2022 CV Örneklerimiz

Bir cevap yazın